panica.gaming

Panica.Gaming i 2 turniej kwalifikacyjny do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020

Panica.Gaming ponownie wzięła udział w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020.

Panica.Gaming po raz drugi przystąpiła do kwalifikacji w ramach jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2020.

Ponownie bez upragnionego celu

Kolejne kwalifikacje z tym samym rezultatem co poprzednio – Panica.Gaming odpadła z walki o zamknięte kwalifikacje po czterech meczach. Tym razem jednak obeszło się bez znacznej ilości walkowerów na korzyść wspomnianej drużyny.

Pierwsze spotkanie okazało się zwycięstwem przeciwko Esportology Team. Niestety mecz w drugiej rundzie górnej drabinki zakończył się porażką. Panika uległa wynikiem 7:16 drużynie SLAVIC_POWER.

Następny mecz – gładka przejażdżka przeciwko mixowi o nazwie: itakwygramy.

Po tak przyjemnym meczu nadszedł jednak prawdziwy pogrom, od bardziej już znanej sklejki. PRZYJEMNIACZKI wygrały 16:1 na Mirage’u.

Panica zakończyła swoje zmagania na etapie Ro32 #1.

Co dalej?

Kolejnym większym turniejem, w którym swój udział potwierdziła Panica.Gaming będzie trzecia edycja Mighty Five Esports Masters.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.