panica.gaming

Panica.Gaming bez składu CS:GO

Panica.Gaming żegna się ze swoją dotychczasową dywizją CS:GO.

Panica.Gaming na swojej oficjalnej stronie facebookowej poinformowała fanów o zakończeniu współpracy z dotychczasową dywizją CS:GO.

Coś się kończy…

Jakiś czas temu organizacja została poinformowana przez trójkę swoich graczy o odejściu ze składu. Po tej decyzji kolejna osoba nie czekała również na dalszy rozwój wypadków i zrezygnowała z reprezentowania barw Paniki.

W związku z tym ostatni gracz, który pozostał w zespole, również pożegnał się ze składem. Zarząd nie ukrywa, że współpraca z drużyną przebiegała na tyle pomyślnie, iż jest rozczarowany takim obrotem spraw. W końcu pobyt wspomnianego zespołu w Panice trwał dość krótko.

Były skład Panica.Gaming CS:GO:

  • Adam Ange1Fire Cencelewicz
  • Dawid Dymek Dym
  • Kuba WiteK Witowski
  • Mateusz Liesay Kowalski
  • Dawid Bija Gościniak

Coś zaczyna…

Organizacja nie ma jednak zamiaru się zatrzymywać. W chwili obecnej prowadzi bowiem rozmowy z nowym zespołem, który być może już wkrótce zasili szeregi Spanikowanych.

Ponoć powodem dla którego gaming chce pozyskać jak najszybciej nową formację, jest dołączenie do pewnego projektu, o którym wiemy bardzo mało. Zgadujemy, że ma on związek z CS:GO.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.