panica gaming

Panica.Gaming bez dywizji CS:GO

Panica.Gaming ostatecznie zakończyła współpracę z dywizją CS:GO.

W poprzednim roku otrzymaliśmy informację, że Panica.Gaming zakończyła współpracę z dotychczasową dywizją Counter-Strike: Global Offensive.

Kilka słów od zarządu

Jak Panica sama przyznaje, koniec roku oznacza dla organizacji przygotowywanie gruntu pod kolejny sezon. Po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, zarząd zdecydował, że należy wprowadzić do gamingu kilka zmian, które mają przełożyć się na lepsze funkcjonowanie całej organizacji.

Pierwszym efektem wspomnianych usprawnień, jest zakończenie współpracy z zespołem CS:GO.

Były skład Panica.Gaming CS:GO:

Co dalej?

Organizacja również podzieliła się informacjami na temat dalszych losów dywizji CS:GO w Panice. Jak Spanikowani piszą na swojej oficjalnej stronie, obecnie rozważają wszystkie możliwe opcje – wygląda jednak na to, że CS:GO nadal jest w jej kręgu zainteresowań.

Najważniejszym priorytetem jest obecnie sprawdzenie nowo formowanego zespołu, który będzie wynikiem ostatnio przeprowadzonej rekrutacji. Jednak jeśli ten pomysł okaże się niewypałem, organizacja ma kilka dodatkowych planów awaryjnych.

Źródło: Panica.pl


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.