panica.gaming

Panica.Gaming bez dywizji CS:GO

Panica.Gaming rozstaje się ze swoją dotychczasową dywizją CS:GO.

Panica.Gaming w ostatni czwartek poinformowała o rozpadzie jej dotychczasowej dywizji CS:GO, która reprezentowała barwy Spanikowanych przez równe 40 dni.

Nie znamy powodów rozpadu

Niestety nie poznaliśmy powodów, dla których zawodnicy postanowili zakończyć wspólne granie. Wiemy natomiast, że organizacja dość mocno zawiodła się na decyzji ich drużyny.

Co dalej?

Panica.Gaming rozważa nawet całkowite zakończenie przygody z CS:GO. Organizacja tłumaczy się brakiem chęci do dalszego wspierania tego tytułu. Wszystkiemu winne ma być podejście zespołów, które zdaniem Paniki, bardzo często nie szanują otrzymywanego wsparcia.

Decyzja wciąż jednak nie zapadła. Na razie są to tylko rozważania, więc pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat ze strony organizacji.

Były skład Panica.Gaming CS:GO:

  • Sebastian Seko Kokoszka
  • Szymon Grabo Grabowski
  • Krystian Hautu Adamowicz
  • Robert Vobius Gawlik
  • Kacper Koleczeq Kołakowski
  • Ernest B3sT1a Cyboroń (Trener)

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.