epic dude gamers

Otwarte zapisy do GameCUP Tournament 2018 by Epic Dude Gamers

Rozpoczęły się zapisy do GameCUP Tournament 2018 by Epic Dude Gamers.

Epic Dude Gamers rozpoczęło zapisy do własnego turnieju CS:GO o nazwie: GameCUP Tournament 2018 by Epic Dude Gamers. Nazwa trochę przydługa, ale wygląda na to, że organizacja turnieju powinna stać na dość dobrym poziomie.

Co należy zrobić, żeby się zapisać?

Zapisy odbywają się w dniach: od 12 do 31 maja. Żeby zgłosić własną drużynę, należy wysłać wiadomość na fanpage EDG, według poniższego formularza:

Nazwa Drużyny:

Członkowie:

  • Gracz nr 1 KAPITAN (profil steam)
  • Gracz nr 2 (profil steam)
  • Gracz nr 3 (profil steam)
  • Gracz nr 4 (profil steam)
  • Gracz nr 5 (profil steam)
  • Rezerwowy (profil steam)
  • Rezerwowy (profil steam)

Potwierdzeniem wzięcia udziału w tym turnieju, będzie wpłata wpisowego w wysokości 20 zł do dnia 28 maja 2018. Metody płatności są standardowe: przez konto PayPal lub za pomocą Paysafecard.

Założenia rozgrywek

Zmagania są rozpisane na 7 dni: od 4 do 10 czerwca. Dokładną rozpiskę znajdziecie oczywiście w poście na fp. Zgłoszone drużyny zostaną podzielone na 4 grupy po 4 zespoły. Mecze grupowe zostaną rozegrane w systemie BO1 każdy z każdym. Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. W fazie pucharowej spotkania będą już grane w trybie BO3.  

Od ćwierćfinałów organizatorzy zamierzają załatwić komentarz do meczów, które mają być transmitowane na oficjalnym kanale Twitch, należącym do Epic Dude Gamers.epic dude gamers

Pula nagród

Jak wyglądają nagrody? Tutaj jeszcze wiele może się zmienić. Na chwilę obecną w puli znajduje się około 250 zł. Podział ma wyglądać w następujący sposób:

  1. Miejsce – 175 zł
  2. Miejsce – 85 zł
  3. Miejsce – 30 zł

W razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się poprzez adres e-mail: [email protected] lub fanpage EDG.

Źródło: Epic Dude Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.