touch bears

Ostatnie wyniki Touch Bears Blue

Touch Bears Blue w ostatnim czasie rozegrało kilka ważnych spotkań w ligach CS:GO.

Dywizja CS:GO występująca pod nazwą Touch Bears Blue w ostatnim czasie zaliczyła kilka interesujących występów.

Dwa mecze w Wolfteamguys League

Zespół rozegrał niedawno dwa mecze w ramach Wolfteamguys League. W pierwszym spotkaniu przeciwko Threatening Esport padł walkower na korzyść Touch Bears. Niestety drugi mecz padł łupem przeciwników z Crown, którzy wygrali wynikiem 16:12.

Niefortunne INCT CUP

Drużyna Blue wzięła także udział w rozgrywkach INCT CUP. Tam jej przeciwnikiem była ekipa Team Pandorra. Ostatecznie spotkanie rozgrywane na Inferno, zakończyło się rezultatem 9:16 dla oponentów Touch Bears.

SML League także w plecy

Ostatnie spotkanie było rozegrane w turnieju SML League Season 2. Przeciwnikiem Touch Bears okazała się formacja EXPEL Gaming. Ostatecznie i tutaj zespół Blue musiał uznać wyższość rywala. Końcowy wynik meczu to 12:16.

Źródło: Touch Bears


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.