one vision e-sport

OneVision E-Sport zakończyło testy przedsezonowe w PLS

OneVision E-Sport zakończyło testy przedsezonowe w Polskiej Lidze Simracingowej.

OneVision E-Sport zakończyło testy przedsezonowe do rozgrywek o nazwie: Polska Liga Simracingowa.

Celem było uzyskanie licencji do nadchodzącego sezonu. Ostatecznie wszyscy zawodnicy OV wykonali swoje zadanie, chociaż nie obyło się bez problemów.

Problemy na starcie

Wszystkiemu winne było zachowanie bolidu, który niekoniecznie chciał wykonywać założenia kierowców OneVision.

Jak wspomina sam Kamil IceMan Śmieja: Przez pierwsze 40 min nie potrafiliśmy znaleźć odpowiedzi dlaczego bolid nie reagował na żadne zmiany w ustawieniach i w każdym zakręcie gubił przyczepność. Więc dopiero w połowie czasu zaczęły się prawdziwe testy.

Dalsza część testów już na spokojnie

Gdy zawodnicy uporali się z problemami, reszta testów przebiegła bez większych zawirowań. Dzięki temu każdy z nich zaliczył powyżej 40 okrążeń.

Testy przedsezonowe – najszybsze okrążenie OneVision podczas testów

Wczoraj zakończyły się testy przedsezonowe do Polska Liga Simracingowa. Na tej sesji kierowcy mogli uzyskać potrzebną licencję do sezonu, co finalnie udało się każdemu z nich. Wczorajsze zmagania skomentował Kamil "IceMan" Śmieja, szef dywizji simracing:"Z wirtualnego obiektu wracamy jako zespół z mieszanymi odczuciami. Przez pierwsze 40 min nie potrafiliśmy znaleźć odpowiedzi dlaczego bolid nie reagował na żadne zmiany w ustawieniach i w każdym zakręcie gubił przyczepność. Więc dopiero w połowie czasu zaczęły się prawdziwe testy. Rozwój ustawień zaczął iść w odpowiednim kierunku co jest dla nas dobrą wiadomością, ponieważ na Australię Dawid oraz Tadeusz będą lepiej przygotowani. Na tą chwilę problem jest w mentalności, ponieważ przez kiepski start na starcie sesji, było ciężko się przełamać aby cisnąć na 100%. Mam nadzieję, że kierowcy znajdą zaufanie do samochodu dzięki czemu będzie w Australii mocny start, ale do tego czasu potrzeba jeszcze dużo pracy. Wierzę w swoich kierowców, będę ich wspierał w rozwoju samochodu na weekend aby zmaksymalizować wyniki. #WeHaveVision" W testach "liczyły się" czasy okrążęnia (podczas testów, na czasy patrzy się z przymróżeniem oka ponieważ nie do końca się miarodajne) oraz przebyty dystans. A o to wyniki:Kamil Śmieja: 1:29:400 / 47 okrDawid Łukaszuk: 1:30.264 / 42 okrTadeusz Dudek: 1:32.847 / 47 okrA poniżej najszybsze okrążęnie OneVision podczas testów======================================================Bad Signal Studio | Ingaming | Axide.pl | Superion.pl | Simplycs.pl

Opublikowany przez OneVision E-Sport Poniedziałek, 30 września 2019

Podsumowanie czasów oraz liczby okrążeń pokonanych przez zawodników OneVision E-Sport podczas dnia testowego:

  • Kamil Śmieja: 1:29:400 / 47 okr
  • Dawid Łukaszuk: 1:30.264 / 42 okr
  • Tadeusz Dudek: 1:32.847 / 47 okr

Źródła: OneVision E-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.