one vision e-sport

OneVision E-Sport dołącza do grona partnerów Axide

OneVision E-Sport dołącza do grona naszych partnerów. Informacje na temat poczynań tej organizacji, będziecie mogli znaleźć na naszej stronie internetowej.

Z racji iż OneVision E-Sport zdecydowało się nam zaufać i dołączyło do grona naszych partnerów, od teraz wszystkie najważniejsze informacje na ich temat, będą pojawiały się także u nas na stronie.

Skąd się wzięli?

OneVision E-Sport to organizacja esportowa, która powstała całkiem niedawno z połączenia dwóch innych, o wiele starszych projektów.

Pierwszym z nich jest OneForce E-Sport. Może on wam się bardziej kojarzyć z dywizjami CS:GO, które na przestrzeni dni oraz miesięcy, reprezentowały wspomnianą markę.

Drugim natomiast jest Esport StarVision, które wyróżniało się na tle konkurencji, posiadaniem składu rywalizującego w Simracingu.

Poszukiwania formacji

Obecnie organizacja poszukuje nowej dywizji CS:GO, więc jeżeli posiadacie własny skład i chcielibyście dołączyć do nadal funkcjonującego zespołu Simracingu, to zachęcamy skontaktowania się z OneVision E-Sport.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.