in via gaming

Nowy skład In Via Gaming

In Via Gaming jest amatorską drużyną esportową, która gra w Counter-Strike: Global Offensive.

Zespół pod obecną nazwą, istnieje od czerwca 2016 roku. Na swoim koncie, posiada kilka mniej znaczących osiągnięć, które zdobył na polskim podwórku. W tym momencie odnawia skład, który już za niedługo, ma namieszać na większych turniejach: krajowych oraz europejskich.

Historia rekrutacją pisana

In Via Gaming po kilkuletniej działalności w świecie esportu, może pochwalić się zarówno: doświadczonymi, skilowymi, jak i będącymi w podobnym wieku zawodnikami. W okresie ostatnich 2 lat, przez IVG (które wcześniej było znane jako Ada$ko Gaming Team) prześlizgnęło się kilkudziesięciu graczy, a kilkuset próbowało swoich sił podczas rekrutacji. Wiele dotychczasowych rotacji oraz staranne dopasowywanie składu pod względem: charakteru i umiejętności poszczególnych zawodników, dało w końcu zamierzony efekt.

Liczy się zespół

Nie jest to więc kolejna sklejka bardziej lub mniej utalentowanych chłopaków, tylko team z prawdziwego zdarzenia. Jak mówi sam CEO In Via Gaming, Adam Ada$ko Brzeziński:

Zespół ten może i na pewno zrobi dużo dobrego dla polskiej scenyW tym momencie posiadamy ludzi, którzy wiedzą czego chcą i konsekwentnie osiągają zamierzone cele. Każdy z naszych zawodników, jest na bardzo podobnym poziomie. Uzupełniają się oni nawzajem, a atmosferze w teamie nie można niczego zarzucić. Ja osobiście jako trener mogę w końcu pracować z ludźmi: pojętnymi i rozumiejącymi działanie gry drużynowej w CS:GO.

Sądząc więc po słowach głównego menedżera i trenera, obecny skład może liczyć na dość duży kredyt zaufania.

Social media to podstawa

Informacje o zawodnikach i rozgrywanych meczach, na bieżąco są publikowane na fanpage’u drużyny. Jest to obecnie główny ośrodek społeczności, która skupia się wokół graczy In Via Gaming. Drużyna serdecznie zaprasza wszystkich, do śledzenia jej poczynań na facebooku. Co więcej, jeżeli posiadasz własny team lub inny ciekawy projekt związany z esportem, to CEO IVG ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia:

Jesteśmy chętni zarówno na współpracę jak i sparingi z innymi drużynami. Trzymajcie za nas kciuki. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie należeć do nas!

Jeżeli więc, któraś z tych form, zainteresuje Ciebie – drogi czytelniku, to zapraszamy w imieniu IVG, do bezpośredniego kontaktu z In Via, poprzez ich fanpage.

 

Autor:  Adam “Ada$ko” Brzeziński 

Edycja: Redakcja Syclik

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.