axide v2

Nowe pakiety współprac

Postanowiliśmy wprowadzić na Axide.pl nowe pakiety współprac.

Axide.pl wraz z nowymi pakietami współprac, wychodzi naprzód oczekiwaniom drużyn oraz projektów esportowych.

Weryfikacja zapytań

W ostatnim czasie dość mocno przyglądaliśmy się działaniom naszych partnerów oraz zapytaniom, które dotyczyły możliwości podjęcia z nami współpracy.

Z tej analizy wyłoniła się ciekawa teza. Stwierdziliśmy, że brakuje nam jednego pakietu, który mógłby zainteresować określoną grupę drużyn.

Nowy pakiet – AxideTeams

Postanowiliśmy więc go wprowadzić – na razie na próbę. Roboczo pakiet ten został nazwany pakietem brązowym – co miało nawiązywać do dotychczas używanej przez nas terminologii. Z wiadomych jednak względów, postanowiliśmy przemianować go na AxideTeams i w taki sposób będzie on teraz określany w następnych miesiącach.

Czym jest AxideTeams?

Pakiet ten został wprowadzony z myślą o nowo tworzonych drużynach esportowych, które liczą w pierwszej kolejności na zaprezentowanie swoich postów w mediach społecznościowych.

Dla takich zespołów, pozycjonowanie jak i pewne drobne niuanse marketingowe, są zwyczajnie mało istotne. Dotychczas działający pakiet srebrny, zwyczajnie nie był im potrzebny – teraz jednak postaramy się to zmienić – właśnie za pomocą AxideTeams.

Pakiet srebrny = AxideOrgs

W przypadku popularnego sreberka, zmianie uległa tylko i wyłącznie nazwa oraz… Ilość projektów, które mogą funkcjonować w ramach tego pakietu.

Obecnie ilość miejsc to 14/12, ale uprzedzamy: nie będziemy nikogo specjalnie wyrzucać, żeby zrobić okrągłą liczbę.

Obstawiamy jednak, że w najbliższych miesiącach kilka drużyn lub organizacji się nam wykruszy, więc pewnie będziemy musieli poszukać nowych partnerów w tym segmencie.

Dla kogo jest AxideOrgs?

AxideOrgs powstało z myślą o organizacjach esportowych, które poza rozgłosem w social mediach, pragną także poprawić swoje pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Jeżeli więc chcesz mieć na pierwszej stronie Google’a kilka newsów na temat swojego projektu, to dobrze trafiłeś.

Pakiet złoty zamienia się w AxideBusiness

Ostatnia zmiana dotyczy pakietu złotego, który został przemianowany na AxideBusiness. Dlaczego tak? Ponieważ powstał on z myślą o najbardziej wymagających projektach, które są w stanie zapłacić za określone usługi wykonywane w ramach tego pakietu.

W planach są inne pakiety?

Nie. Jeżeli pakiet AxideTeams nie wypali, to zapewne podzieli los kilku innych elementów, których już na tej stronie nie znajdziecie.

Podobna historia czeka na usługi – odpowiednio: ogłoszenia oraz AxideRadar. Obie nie spełniają odpowiednio swoich funkcji, więc bardzo możliwe, że pod koniec czerwca będziemy zmuszeni podjąć decyzję o ich likwidacji.

Wszystko jednak w swoim czasie – na razie skupiamy się na pozyskaniu nowych partnerów.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.