night lions esports

Night Lions Esports z nowym składem

Night Lions Esports po długich poszukiwaniach, wreszcie pozyskało nowy skład CS:GO.

Night Lions Esports niedawno ogłosiło poszukiwania graczy CS:GO, którzy mogliby reprezentować barwy lwów we wspomnianym tytule. Ostatecznie, przyjęty w szeregi organizacji został doświadczony zespół, który grał już na turniejach offline i zajmował w nich wysokie miejsca.

Osiągnięcia obecnego NLE CS:GO

Chłopaki mają wiele osiągnięć na koncie. Jak już wspomnieliśmy, występowali na wielu turniejach LAN-owych, ale ich główne osiągnięcia to:

  • 5. miejsce – Grajewo Game Feestival 2018
  • 4. miejsce – Super Game E-Sport Wejherowo

Pierwszy sprawdzian

Lwy są w trakcie przygotowań do pierwszego sprawdzianu dywizji. Odbędzie się on już niedługo w Radomiu. Zespół weźmie udział w Super Game E-Sport #1 Radom, który odbędzie się w dniach 8-9 września. Czasu zostało niewiele, ale zawodnicy raczej powinni być już dobrze przygotowani do tych zmagań.

Nowy skład Night Lions Esports CS:GO prezentuje się następująco:

  • Damian r4kuu Rakowski.
  • Dominik Domin Wójciak.
  • Kacper Pero Grzegorczyk.
  • Mateusz MaTeo Lemieszek.
  • Paweł GoLdi Gołdyn.

Źródło: Night Lions Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.