night lions esports

Night Lions Esports z 4 miejscem

Night Lions Esports zakończyło zmagania w HIRO Quersus Puchar Polski na czwartym miejscu.

Dywizja CS:GO Night Lions Esports w ostatni weekend brała udział w turnieju HIRO Quersus Puchar Polski w E-Sporcie. Rozgrywki odbywały się w Radomiu. Zespół ostatecznie zajął czwarte miejsce. Poniżej zamieszczamy listę rozegranych przez Night Lions spotkań. Pełną tabelę znajdziecie na stronie Challonge.

Wyniki fazy grupowej:

  • Night Lions Esports 16:2 LANDODGERS
  • Night Lions Esports 16:2 DINXNAKE_Movement.gg
  • Night Lions Esports 16:6 Montiren Machen

Ćwierćfinał:

  • Night Lions Esports 2:0 uhqqow (16:5, 16:5)

Półfinał:

  • Night Lions Esports 0:2 Czeczeny (9:16, 4:16)

Mecz o 3. miejsce:

  • Night Lions Esports 1:2 Wódkomacik (14:16, 16:4, 2:16)

Poszukiwania redaktora

A tak z innej beczki – Night Lions poszukuje redaktora. Do jego obowiązków będzie należało publikowanie nowych postów na fanpage’u organizacji. Niestety nie wiemy jakie są dokładne wymagania wobec kandydatów. Jeżeli jesteście jednak zainteresowani pełnieniem wspomnianej wyżej funkcji, to zachęcamy was do kontaktu z NLE w wiadomości prywatnej poprzez ich fanpage.

Źródło: Night Lions Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.