night hunters

Night Hunters kończy działalność

Night Hunters zdecydowało się zakończyć swoją działalność. 

Pomimo stałego rozwoju Night Hunters, osoby odpowiedzialne za prowadzenie tego projektu, zdecydowały się na jego ostateczne zamknięcie. Co było powodem podjęcia takiej decyzji? Jak się okazuje, powodów było kilka. Jednym z nich był brak chęci ze strony kapitana drużyny, do dalszej gry. Paweł MasogesPL Janecki – jak się okazuje, zdecydował się przenieść na inny tytuł.

Ostatni gasi światło

Właściciel organizacji – Daniel HaykeNN Pietrowski, ostatecznie zdecydował się podziękować wszystkim dotychczasowym: zawodnikom, drużynom oraz partnerom, którzy wspierali inicjatywę Night Hunters na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

Czy Night Hunters jeszcze wróci? Ciężko powiedzieć. Dowiemy się tego zapewne w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Night Hunters


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.