new blade team

Newblade Team ze slotem w Oławie

Niedawno informowaliśmy was o turnieju w Oławie organizowanym przez SUPER GAME e-sport. Jedną z drużyn które zobaczymy podczas tego eventu, będzie NewBlade Team.

Dla niektórych może się to okazać szokiem, ale żeby być wśród 16 zespołów zaproszonych na turniej offline, nie trzeba było wygrywać kwalifikacji. Organizatorzy zdecydowali się na przyznanie 8 slotów dla wybranych przez siebie teamów. Jak się okazało, nie kierowali się przy tym tylko umiejętnościami zawodników.

Dobra postawa w kwalifikacjach oraz zrobienie skutecznej reklamy turnieju, pozwoliło Newblade Team na zdobycie slota, który gwarantuje im grę na LANie. Decyzja może być kontrowersyjna, jednak należy przyznać, że jest to dość kreatywny marketing ze strony organizatorów.

Spodziewany skład Newblade Team podczas turnieju w Oławie:

  • Kamil Ace Jaszewski
  • Dominik StorM Skalniak
  • Marcin Chmurcia Chmura
  • Mateusz mefikk Koniecko
  • Sebastian Useless Szwed

Mamy nadzieję, że gracze NBT udowodnią swoją wartość i pokażą się podczas eventu z bardzo dobrej strony.

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.