nemesis gamers

Nemesis.Gamers z udziałem w CS:GO MASTERS 5ON5

Nemesis.Gamers zakwalifikowało się do finałowych rozgrywek CS:GO MASTERS 5ON5.

Nemesis.Gamers w piątek rozegrało swoje ostatnie spotkanie kwalifikacyjnew ramach CS:GO MASTERS 5ON5 zorganizowanego przez Gampre. Całą drabinkę turnieju można zobaczyć na stronie organizatora zmagań.

Droga przez kwalifikacje

Łącznie zespół Nemesis.Gasmers rozegrał cztery spotkania i zdołał wywalczyć awans do głównego turnieju. Ciekawostką jest, że finał, który mieli rozegrać z CEL ATAK MARZENIA ŻYCIE nie odbył się z powodu dyskwalifikacji rywali przez administrację turnieju. Powód podjęcia tej decyzji nie jest znany.

Walka o nagrodę

Tym o to sposobem organizacja Nemesis dostaję się do rozgrywek, gdzie będzie mogła powalczyć o 2000 złotych. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań.

Wyniki meczów Nemesis.Gamers w ramach kwalifikacji CS:GO MASTERS:

  • Nemesis.Gamers 16:0 ReachPanadas
  • Nemesis.Gamers 16:0 Team Asteron
  • Nemesis.Gamers 16:10 FrancuskieŚlimaki
  • Nemesis.Gamers w/o CEL ATAK MARZENIA ŻYCIE

Źródło: Nemesis.Gamers


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.