team nemesis

NemesiS e-sports zmienia nazwę na AceGo e-sports

NemesiS e-sports zmuszone do zmiany nazwy na  AceGo e-sports.

NemesiS e-sports to od teraz AceGo e-sports. Powód zmiany nazwy jest jednak dość… Kuriozalny.

Druga zmiana w tym roku

Przypomnijmy, że w przypadku AceGo, jest to już druga zmiana nazwy w tym roku. Pierwsza nastąpiła w czerwcu, kiedy to zakończyła się współpraca drużyny z siecią serwerów Simplycs.pl.

W przypadku drugiej zmiany, sytuacja była zupełnie inna. Wszystko dlatego, że inna z organizacji – mająca w nazwie także słowo nemesis, postanowiła zacząć sprawiać problemy AceGo.

Rebranding?

W wyniku: zaniżania ocen obecnego fanpage’a oraz ciągłego – nieuzasadnionego posądzania o plagiat, NemesiS e-sports postanowiło ostatecznie odpuścić temat i zmienić nazwę.

Od teraz organizacja będzie występowała jako AceGo e-sports i pod taką nazwą będziemy mogli zobaczyć jej drużynę CS:GO w nadchodzących turniejach.

Źródło: AceGo e-sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.