moy gaming

MoY-Gamining traci zawodnika

MoY-Gaming żegna się z jednym zawodnikiem, który dotychczas występował w drużynie CS:GO.

MoY-Gaming rozgrywało ostatnio mecz przeciwko Wild Deer w ramach E-sport League. Zespół przegrał spotkanie wynikiem 2:0  – Inferno 16:5, Mirage 16:7. Skąd tak słaby wynik? Zamiast Damiana GralO Gralikowskiego, w podstawowym składzie zobaczyliśmy stand-ina. Powodem niedyspozycji Damiana była niedawno odniesiona kontuzja.

Odejście gracza

Lecz to nie koniec złych informacji dla organizacji. Ze składem żegna się Aleksander Falc0n Sokołowski. Być może ten fakt przyczynił się do porażki przeciwko Wild Deer, ale to są tylko nasze przypuszczenia. Również MoY-Gaming poinformowało własnym fanpage’u, że niedługo dostaniemy informację, co dalej ze składem CS:GO.

Źródło: MoY-Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.