moy gaming

MoY-Gaming z nowym zawodnikiem

MoY-Gaming zaprezentował nowego zawodnika w drużynie CS:GO

MoY-Gaming w ostatnim czasie borykał się z problemami kadrowymi. Ich powodem był Aleksander Falc0n Sokołowski, który przestał być graczem organizacji. W wyniku poszukiwań MoY znalazł jednak odpowiedniego następcę.

Nowy gracz

Nowym zawodnikiem MoY-Gaming został Paweł Pablo Wajnert. Nie jest to jednak koniec zmian. Do zespołu dołączył także nowy trener w postaci Adriana RinN Nikodyma.

Kolejne spotkania

Niedługo na fanpage’u organizacji pojawi się dodatkowa informacja na temat kolejnych przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć formacji MoY-Gaming w E-sport League Season 2.

Źródło: MoY-Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.