moy gaming

MoY-Gaming tylko z jednym właścicielem

MoY-Gaming zdecydowało się na uporządkowanie struktury organizacji. Zmiany zaczęto od samej góry.

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie MoY-Gaming, podjęły decyzję o zmianie dotychczasowego formatu zajmowania się całym projektem. Dotychczas w organizacji funkcjonowało dwóch współwłaścicieli, a jednym z nich był Nataniel Senator Koba. Po wprowadzonych zmianach, jedynym właścicielem MoY został Dawid Pais Jackiewicz.

Zmianie uległa także polityka MoY-Gaming. Zamiast rozdrabniać swój czas pomiędzy zespoły: Rainbow Six Siege, Fortnite i CS:GO, zdecydowano o skupieniu się tylko na tym ostatnim tytule. Obecnie organizacja ma w planach założenie akademii we wspomnianej wyżej grze.

Źródło: MoY-Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.