lucky gaming

Lucky Gaming organizuje turniej

Lucky Gaming organizuje własny turniej dla graczy CS:GO

Lucky Gaming poinformował na swoim fanpage’u o zapisach do własnego turnieju CS:GO. Zmagania zostaną zorganizowane pod nazwą: Lucky Gaming Cup.

Ogólne informacje o turnieju

Turniej jest przeznaczony dla amatorskich drużyn esportowych, których skład liczy 5 osób. Regulamin nie został jeszcze opublikowany, ale ma się to zmienić w najbliższym czasie. Na ten moment wiemy, że będzie wzorowany na regulaminie ESL.

Każda zainteresowana drużyna proszona jest o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej na fanpage Lucky Gaming. W zgłoszeniu należy podać linki: do kont steam, kapitana, reszty drużyny i rezerwowego.

Wpisowe na turniej wynosi 25 zł. Poniżej przedstawiamy pulę nagród o jaką mają zawalczyć formacje CS:GO.

Pula nagród Lucky Gaming Cup:

  1. 200 zł + darmowy slot na kolejną edycję
  2. 50 zł + darmowy slot na kolejną edycję
  3. 25 zł + darmowy slot na kolejną edycję

System rozgrywek

W turnieju ma wziąć udział 16 drużyn. Po uzbieraniu określonej liczby zespołów rozlosowane zostaną 4 grupy po 4 drużyny w każdej z nich. Mecze grupowe będą rozgrywane w systemie BO1. Do ćwierćfinałów przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Organizator turnieju zapewnia skonfigurowane serwery na potrzeby turnieju. Podczas meczu na serwerze będzie znajdował się admin, który będzie czuwał nad trwającym meczem. Termin meczu będzie z góry ustalony przez administratorów. Zmiana jest możliwa za zgodą obu drużyn, ale trzeba poinformować o tym organizatorów. Wszelkie pytania należy kierować na profil steam CEO Lucky Gaming.

Autorem informacji jest Jakub SimplyKat Michalak – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Lucky Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.