syclik

Lista streamów nową usługą na Syclik.pl

Rozpoczynamy promowanie streamerów na blogu Syclik.pl. Na początek lista streamów oraz możliwość zawarcia partnerstwa.

Jak już zapewne zauważyliście, po prawej stronie pojawił się nowy widget w postaci odnośnika ze streamami. Na razie widnieją tam odnośniki do dwóch kanałów, ale mamy wrażenie, że z waszą pomocą uda nam się to w najbliższym czasie zmienić.

Testujemy kolejną usługę

Współpraca ze streamerami jest na razie w fazie testów. Na początku ograniczamy się do jednego serwisu, którym jest Twitch (trochę w tym aspekcie ogranicza nas technologia). Chcemy sprawdzić jak będzie to funkcjonowało, czy zwiększymy ruch na stronie oraz jakie będą odczucia samych streamerów w stosunku do naszego projektu.

Dwie dostępne opcje

Każdy streamer ma dwie możliwości współpracy z nami. Pierwsza to oczywiście dodanie streama do naszej listy. Nie kosztuje to nic. Jeżeli będzie duża liczba zgłoszeń, będziemy wybierali te streamy, które naszym zdaniem najlepiej rokują na przyszłość – do tego jednak daleka droga, więc obstawiamy, że praktycznie każdy może spróbować dostać się na naszą listę.

Inna opcja to podjęcie z nami partnerstwa w zakresie promocji streama w naszych social mediach oraz w newsach i artykułach. Z wiadomych przyczyn jest ono o wiele bardziej rozbudowane – począwszy od wymagań, a skończywszy na tym, co oferujemy.

Gdzie znajdę informacje?

Jeżeli w jakiś sposób udało nam się Ciebie zainteresować tym pomysłem, zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszym zaktualizowanym regulaminem – punkt 8 i 9.


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.