legion esports

Legion Esports z awansem do fazy play-off eXtreme League

Legion Esports wywalczył awans do fazy play-off turnieju eXtreme League.

Zespół Legion Esports Silver zakończył już zmagania grupowe w eXtreme League i raczej powinien być zadowolony z ich przebiegu. Po trzech rozegranych spotkaniach, dywizja legionistów zapewniła sobie awans do fazy play-off, która powinna rozpocząć się już niebawem.

Wyniki poszczególnych spotkań rozgrywanych w systemie BO1, które pozwoliły srebrnej dywizji na zajęcie pierwszego miejsca w Grupie 6, prezentują się następująco:

Na kogo Legion Esports trafi w drabince pucharowej? Tego dowiecie się z kolejnych newsów na temat eXtreme League! A tak całkiem serio, musimy przyznać, że jak na razie niektóre wyniki osiągane przez potencjalnych faworytów, dość mocno nas zaskoczyły. Z tego też powodu zdecydowaliśmy, że gdy tylko poznamy wszystkie ekipy, które wywalczyły awans, wykonamy dla was szybkie podsumowanie fazy grupowej.

Źródło: Legion Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.