legion esports

Legion Esports Silver zmienia organizację

Dotychczasowa dywizja Silver w Legion Esports zdecydowała się zmienić barwy.

Nowym domem zespołu Legion Esports Silver została dobrze nam znana organizacja POLteam. Powodem podjęcia przez graczy decyzji o zmianie pracodawcy, było otrzymanie oferty, która ostatecznie ma zapewnić zespołowi lepsze warunki do dalszego rozwoju.

Rekrutacja do dywizji Silver

W związku z utratą dywizji Silver, Legion Esports rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu (musi być cała piątka). Informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie na forum Allplay.

Przerwa Gold

Dywizja Gold zdecydowała się na czas wakacji zawiesić swoje treningi. Oznacza to, że jej aktywność w lipcu będzie ograniczona do minimum. Drużyna ma wróci do trenowania i grania dopiero w sierpniu.

Źródło: Legion Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.