legion esports

Legion Esports poszukuje zespołu Rainbow Six Siege

Legion Esports rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu. Tym razem padło na dywizję Rainbow Six Siege.

Powody dla których Legion Esports zaczął rozglądać się za zespołem Rainbow Six Siege nie są nam znane. Możliwe, że ma to związek z chęcią pozyskania nowych fanów, którzy wywodzą się z tej gry.

Organizacja wymaga od drużyny, która będzie chciała dołączyć w szeregi legionu, kilku rzeczy. Po pierwsze minimalne rangi graczy w teamie powinny zaczynać się przynajmniej od Golda 4. Zawodnicy muszą także poświęcać na grę przynajmniej 3 godziny przez 5 dni w tygodniu, co razem daje jakieś 15 godzin tygodniowo.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy oczywiście na fanpage Legion Esports, gdzie otrzymacie dokładniejsze informacje na temat samej oferty.

Źródło: Legion Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

 

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.