berba esport series

Kwalifikacje do Berba Esport Series

Rozpoczęły się zapisy do turnieju CS:GO Berba Esport Series. Na początek wystartują kwalifikacje.

Berba Esport Series otworzyło zapisy do własnego turnieju CS:GO. Na początek rozegrane zostaną kwalifikacje, które wyłonią dwie najlepsze drużyny oraz jeden team z dziką kartą. Otrzymają one darmowe sloty w głównym turnieju.

Zapisy do głównej części rozgrywek

Jeżeli jednak komuś podwinie się noga w eliminacjach, to nic straconego. Nadal jego drużyna będzie mogła zapisać się do głównych rozgrywek, gdzie wpisowe ma wynosić 10 zł.

Nagrody jakie są przewidziane dla najlepszych ekip Berba Esport Series, prezentują się następująco:

  1. Miejsce – 50 zł + darmowy slot w następnej edycji
  2. Miejsce – 30 zł + darmowy slot w następnej edycji
  3. Miejsce – 10 zł + darmowy slot w następnej edycji

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w kwalifikacjach lub macie zamiar od razu zapisać swój zespół do właściwego turnieju, to zapraszamy was do zapoznania się z odpowiednim postem na fanpage’u BES.

Podziękowania dla: Norbert BerbaQ Obwiosło za podesłanie informacji.

Źródło: Berba Esport Series


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.