infinity gaming team

Kulisy odejścia The Conceited Team E-Sport z Infinity Gaming Team

Dlaczego gracze The Conceited Team E-Sport odeszli z Infinity Gaming Team?

Obiecaliśmy wam ostatnio rozwinąć trochę bardziej kwestię odejścia The Conceited Team E-Sport z Infinity Gaming Team. Część z was zapewne już wie, inni się domyślili co było powodem zakończenia współpracy. Dla wszystkich pozostałych mamy poniższy tekst, który wyjaśnia pewne kwestie z perspektywy zawodników TCTES (o ile jesteście nimi zainteresowani).

Obiecanki cacanki

Bootcampy, opłacanie wyjazdów i hoteli na lanach, pokrycie wpisowego na turnieje, koszulki, trener, psycholog itd. Kto z was nie skusiłby się na taki zestaw startowy dla dywizji? No cóż, my nie, bo zbyt dobrze znamy to środowisko, ale niektórzy chcą spróbować swojego szczęścia – co czasami kończy się stratą czasu i pieniędzy. Do tego doszło w przypadku Conceited Team, które mimo wszelakich obietnic ze strony CEO Infinity Gaming Team, zostało zwyczajnie oszukane.

Poniesione straty

Może i zespół nie został okradziony, ale na pewno stracił dużo czasu i pieniędzy. Koszty poniesione przez zawodników w trakcie pobytu (około 7-dniowego) w IGT wyniosły 200 zł. Miały zostać pokryte przez.. Wspomnianego wyżej CEO. Do tego jednak nie doszło, tak samo jak do podpisania umów, według których, zawodnicy mieli dostawać około 180 zł co 3 tygodnie.

Nie tylko CS:GO

Jeżeli myślicie, że tylko jedna z dywizji została w ten sposób naciągnięta, to się mylicie. Ponoć podobny los spotkał były zespół League of Legends w IGT, który mimo podpisanych umów, do dzisiaj nie otrzymał obiecanej kasy.

Jaki morał płynie z tej historii?

Nasza rada? Na wszelki wypadek zwyczajnie radzimy omijać Infinity Gaming Team oraz jego CEO wraz ze wszystkimi obietnicami. Tak profilaktycznie. Jeżeli chcecie ryzykować, to róbcie to na własną odpowiedzialność. ?

Źródło: The Conceited Team E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.