kronika esportowa

Kronika Esportowa 31.07.2021

Kronika Esportowa z ostatniego dnia, czyli zbiór najświeższych wiadomości na scenie esportowej.

Mamy poranek – weekend oraz ostatni dzień lipca. Zapraszamy więc do spędzenia go z kolejną dawką Kroniki Esportowej.

Vandetta Team i nowy komentator

Vandetta Team zaprezentował nową twarz w swoich szeregach. Będzie to nowy komentator organizacji. Został nim Miłosz zolonn Pastuszka.

Buch Gaming idzie jak burza

Buch Gaming rozegrał kolejne dwa spotkania w Summer League i jak się okazuję, zawodnicy prą do przodu jak burza. Zgarnęli kolejne dwa zwycięstwa i na chwilę obecną ich bilans wynosi 4:0.

MarsoniX wygrywa w PPC Weekend League

MarsoniX weekend rozpoczął od meczu w PPC Weekend League w FIFA 21. W nim zmierzył się z zespołem Grave Diggers Esport, który pokonał wynikiem 4:1. Teraz zawodnicy MarsoniX czekają na kolejne pojedynki, które odbędą się w niedzielę.

Wolf E-Sport z kolejną przegraną

Wolf E-Sport rozegrał czwarty mecz w Summer League – tym razem przeciwko zespołowi Needd 4 Breathe. Nie było to jednak udane przełamanie zespołu. W zasadzie, to o żadnym przełamaniu nie ma co mówić. Wilki przegrały to spotkanie wynikiem 4:16.

Rush League Polska i półfinały II tury kwalifikacji

Drugie kwalifikacje do Polish Pro Series od Rush League Polska powoli dobiegają końca. Wyłonionych zostało dwóch finalistów, którymi są: Warhawks oraz Zxero.

Hunter Dog E-Sport i wyniki w Summer League

Hunter Dog E-Sport zaprezentował wyniki czterech spotkań w ARRMY Summer League, które możecie zobaczyć na ich fanpage’u. Drużyna zajmuje obecnie w tabeli ligowej 43. miejsce.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.