kronika esportowa

Kronika Esportowa #29

Kronika Esportowa, czyli seria w której nie wiem co w tym nagłówku już napisać – ale następnym razem, na pewno pojawi się coś interesującego.

Najnowsze wydanie Kroniki Esportowej jest już dostępne, także zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi tematami.

KBN Esports z pierwszą przegraną

KBN Esports rozegrał kolejny mecz w ESEA Open #38. Szerszeniom nie udało się jednak przedłużyć świetnej passy wygranych. Przegrali mecz z zespołem Rizon wynikiem 4:16 na mapie Inferno. Więcej na temat meczu przeczytacie na naszej stronie.

GEMIR z wynikami spotkań

GEMIR zaprezentował wyniki zespołu CS:GO w amatorskim turnieju e-sportowym. Ostatecznie zawodnicy GEMIR jeden mecz zdołali wygrać poprzez walkower, a drugie spotkanie zremisowali.

Husarion z nowym komentatorem

Husarion pochwalił się nawiązaniem nowej współpracy z komentatorem. Jest nim Troglodyta (taki nick – żeby nie było), który od teraz będzie komentował spotkania organizacji. Oprócz tego, na kanał YouTube, wleciało nowe fragmovie zespołu.

Ra E-Sport zawiesza projekt

Ra E-Sport po kilku miesiącach działania na scenie esportowej, poinformował o zawieszeniu działalności organizacji. Decyzja o zamknięciu projektu jest związana chociażby z problemami, jakie Ra napotkało w trakcie poszukiwań nowych graczy do zespołu.

Esport First kontra PFL

Dywizja FIFA działająca pod banderą Esport First rozegrała dwa spotkania w turnieju PFL. Mimo przegrania pierwszego spotkania wynikiem 0:1, zawodnicy w drugim pojedynku pokonali rywali rezultatem 4:1.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.