kronika esportowa

Kronika Esportowa 28-29.07.2021

Nowa Kronika Esportowa z dwóch ostatnich dni już na stronie.

Właśnie mija połowa tygodnia, ale my nie zwalniamy tempa i prezentujemy kolejną Kronikę Esportową – tym razem z dwóch ostatnich dni.

Wygrana Happy Pear

Happy Pear przystąpił do swojego spotkania w rozgrywkach Mistrzostw Polski Drużyn Mniej Niż Amatorskich. Na mapie Train zmierzyli się z zespołem Roberciki, który to pokonali wynikiem 16:12.

Ace FiVe i zacięty pojedynek

Ace FiVe miał rozegrać drugi mecz w lidze Summer League #1 z zespołem RDL E-Sport. Ostatecznie jednak nie doszedł on do skutku i zakończył się walkowerem.

Charity Cup i ranking Cybersportu

Charity Cup w obecnie trwającej przerwie wakacyjnej, postanowił zaprezentować miejsca w Rankingu Cybersport, które zajęli uczestnicy ostatniej edycji turnieju charytatywnego. Cała lista jest dostępna na fanpage’u organizatorów.

I tura kwalifikacji w Rush League Polska

Rush League Polska zakończył zmagania w I turze kwalifikacji Polish Pro Series. Zwycięzcą okazał się zespół mvpstars. Został podany również harmonogram II tury wraz z zespołami, które wezmą udział w tych kwalifikacjach. Możecie go zobaczyć na fanpage’u Rush League.

Buch Gaming z dwoma wygranymi

Buch Gaming miał do rozegrania dwa mecze w Summer League #1. Mimo dwóch pojedynków, zawodnikom udało się rozegrać tylko jeden – który ostatecznie zakończył się ich wygraną. Drugi wpadł na ich konto poprzez walkower.

Red.Dragons Gaming z pierwszą przegraną

Red.Dragons Gaming po świetnych dwóch wygranych meczach w Summer League #1, przystąpiło do trzeciego pojedynku z Ace Five Yellow. Po wyrównanym starciu, Smoki przegrały wynikiem 17:19. Ich obecny bilans to 2-1.

Vandetta Team z awansem

Vandetta Team we wtorek rozegrał swój najważniejszy mecz w ARRMY. Miał on zadecydować o awansie do drugiego sezonu ligi Rising. Te plany próbowała pokrzyżować mu drużyna ADHD Gaming – jak się okazuje bezskutecznie. Vandetta Team wygrał mecz rezultatem 2:0 i awansował do następnego sezonu rozgrywek ARRMY.

Sative i ostatnia prosta

Sative w ostatnim meczu fazy play-off ARRMY Open zmierzył się z zespołem LYLON. Przeciwnik ostatecznie okazał się lepszy. S-kom pozostaje zadowolić się awansem do zamkniętych kwalifikacji ARRMY Rising.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.