kronika esportowa

Kronika Esportowa #26

Kronika Esportowa, czyli kolejny poranek z garścią nowych informacji z poprzedniego dnia.

26 odcinek z serii Kronika Esportowa, więc małymi krokami (przynajmniej jest już bliżej niż dalej) zbliżamy się do 50. Także zapraszamy Was do kolejnego podsumowania informacji o podziemnym esporcie.

Team MCE z udanym wyścigiem

Team MCE z dwójką swoich zawodników F1 brał udział w Grand Prix Kanady. Ostatecznie, zawodnikowi Ziemia21 udało się zająć drugie miejsce, natomiast MiroriM uplasował się na szóstej pozycji.

LYLON z kolejną przegraną

LYLON po trzech gorzkich przegranych, ponownie rozegrał spotkanie w ESEA Intermediate. Zawodnicy L-ek mierzyli się ze słowackim zespołem Fadee Gaming, który po wyrównanym pojedynku, pokonał ich na mapie Mirage wynikiem 16:13.

Następnie, zawodnicy przenieśli się do kolejnego spotkania w lidze – ponownie na mapie Mirage. Tym razem, to polska ekipa była lepsza i pokonała zespół McLaren Peek wynikiem 16:2, przerywając tym samym serię czterech przegranych z rzędu.

Husarion i porcja najnowszych wyników

Husarion na swoim fanpage’u zaprezentował najnowsze wyniki z kilku turniejów. Po wszystkie informacje odsyłamy do wspomnianego posta lub do newsa, który znajduje się na naszej stronie.

Pierwsza wygrana na koncie Provide Gaming

Provide Gaming rozegrał pierwsze spotkanie w 38 sezonie ESEA Intermediate. Zawodnicy zmierzyli się z włoskim zespołem Glitchtech Legacy na mapie Overpass. Po w miarę wyrównanym starciu, to Provide okazało się lepsze, wygrywając mecz wynikiem 16:10.

MarsoniX i ich zmagania w PPC Weekend League

Dywizja MarsoniX w grze FIFA, rozegrała kolejne spotkania w PPC Weekend League. Swoim rywalom nie dała jednak jakichkolwiek szans, wygrywając wszystkie trzy mecze. Po dokładnie wyniki odsyłamy na fanpage organizacji.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.