kronika esportowa

Kronika Esportowa 18.07.2021

Kronika Esportowa – seria wpisów o krajowej scenie esportowej, w której znajdziecie podsumowanie informacji z poprzedniego dnia.

Pierwszy wpis z serii Kronika Esportowa przed wami. W podsumowaniu znajdują się informacje z poprzedniego dnia na temat: wygranej Husarion, zamknięcia Division_77 oraz zawieszenia działania DarkHonor.

Husarion z wygraną

Zawodnicy dywizji Red – reprezentującej Husarion, w ostatnią środę wygrali turniej Greenhorn Series, którego organizatorem jest platforma Faceit. Jest to pierwsza wygrana tego zespołu, od czasu rozpoczęcia przygody z tymi rozgrywkami.

Division_77 kończy działalność

Jak możemy przeczytać na fanpage’u właściciela Division_77, projekt został oficjalnie zakończony i chyba na dobre zniknie z amatorskiej sceny esportowej. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, powodem zamknięcia jest brak czasu, który mocno doskwiera właścicielowi D77.

Team MCE z nowym składem CS:GO

Team MCE opublikował ostatnie karty z zawodnikami nowej dywizji CS:GO. Poznaliśmy więc pełny skład tego zespołu. Na uwagę zasługuje pojawienie się PeTeRa oraz dwójki byłych zawodników FactoryFox.

LYLON z wygraną w play-offach ARRMY

LYLON nadal w grze – przynajmniej jeśli chodzi o play-offy w ARRMY Open. Ostatnie spotkanie z zespołem Scar Five, udało im się wygrać wynikiem 2:0 w mapach, dzięki czemu przeszli do kolejnej rundy tych zmagań.

DarkHonor zawiesza swoją działalność

Kolejna dość nieciekawa informacja dla nas, ponieważ DarkHonor – czyli jeden z naszych dotychczasowych partnerów – postanowił zawiesić swoją działalność. Powodem jest przejście CEO do innej organizacji.

Rush League Polska z kolejnym turniejem?

Rush League Polska zaprezentował wstępne plany dotyczące nowego turnieju w grze Critical Ops. Rozgrywki będą nosiły nazwę: C-OPS Polish Pro Series: Sezon 1. Obecnie można głosować na mapy, które zostaną dodane do puli nadchodzących zmagań.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.