wszechocean

Koniec współpracy z WszechOceanem i Kopernik League

Z dniem dzisiejszym WszechOcean oraz Kopernik League nie są już partnerami Axide.

W związku z zaistniałymi okolicznościami, postanowiliśmy zakończyć dotychczasową współpracę z WszechOceanem oraz Kopernik League.

Dlaczego teraz?

Powodem podjęcia przez nas decyzji o zakończeniu współpracy, było stworzenie przez właściciela WszechOceanu oraz Kopernik League, nowego projektu, który w założeniu ma zajmować się publikowaniem newsów z amatorskiej sceny e-sportowej.

Kolejny serwis

Brzmi znajomo? Dla nas niestety tak. Co więcej Kopernik News – bo tak nazywa się ten projekt, wykonał już kilka działań w stosunku do naszych partnerów – co oczywiście tez nas dość mocno rozsierdziło.

Mając więc na uwadze możliwy konflikt interesów i jakby nie patrzeć – promowanie wręcz za darmo projektów konkurencji, postanowiliśmy zrezygnować z dalszego wspierania: WszechOceanu oraz Kopernik League.

Nasze stanowisko

Nie oznacza to oczywiście, że nie kibicujemy nowej inicjatywie. Mamy nadzieję, że jej stworzenie przyczyni się do jeszcze lepszego promowania drużyn oraz organizacji esportowych w naszym kraju.

Nie zamierzamy jednak ułatwiać innym roboty. Zwyczajnie nie jest to na chwilę obecną w naszym interesie.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.