the conceited team e-sport

Koniec The Conceited Team E-Sport?

Organizacja The Conceited Team E-Sport kończy swoją działalność.

Z informacji jakie udało nam się pozyskać, wynika, że The Conceited Team E-Sport przestaje istnieć. Powodem jest rozpad dotychczasowej drużyny CS:GO. Dlaczego jednak do niego doszło? Ponoć głównym problemem był brak chemii w zespole, które powodował, że zawodnicy bardzo często nie potrafili znaleźć wspólnego języka.

Zawodnicy poszukują drużyny

Około dwuletnia przygoda nie poszła jednak na marne. Mateusz Heri Wróbel oraz Michał Wojdzioo Wojdat nadal zamierzają grać razem. Obecnie wspomniana dwójka poszukuje nowego teamu. Co zyska zespół, który ich przygarnie? Zawodników posiadających ponad 3000 godzin na Steamie, którzy mogą grać na pozycjach: rifler, lurker, sniper. Jeżeli ktoś jest zainteresowany ich pozyskaniem, to zapraszamy do kontaktu poprzez fanpage TCTES.

Były skład The Conceited Team E-Sport CS:GO:

  • Mateusz Heri Wróbel
  • Mateusz zefcio Miłoszewski
  • Karol Kajoj Sujeta
  • Norbert Nonek Lubaszka
  • Michał Wojdzioo Wojdat

Źródło: The Conceited Team E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.