Black Reality

Koniec pierwszej edycji Black Reality FIFA Cup

Zakończyła się pierwsza edycja turnieju Black Reality FIFA Cup

Pierwsza edycja turnieju Black Reality FIFA Cup została zakończona. W wielkim finale zmierzyło się dwóch dotychczas najlepszych zawodników: Damian AwesomeDeyZ Domitrz i Tomek kaniewa Kaniewski. Ostatecznie zwycięstwo w całych rozgrywkach przypadło temu pierwszemu. Damian wygrał spotkanie finałowe wynikiem 2:1 (1:2, 3:1, 1:0) i zostaje pierwszym mistrzem Black Reality FIFA Cup.

Na pocieszenie, Tomek otrzymuje złoty but za 44 strzelone bramki.

Zapisy do kolejnej edycji turnieju

Kolejna edycja jest już zapowiedziana. Udział w niej ma zapewnione TOP4 poprzedniego turnieju oraz kilku zaproszonych zawodników, których listę zamieszczamy poniżej.

Lista zaproszonych do drugiej edycji Black Reality FIFA Cup:

Turniej przewidziany na 32 zawodników. Więcej informacji na temat samych zapisów jak i organizowanego cupa, znajdziecie oczywiście na fanpage’u Black Reality.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.