pyramid cup

Koniec fazy grupowej coraz bliżej

Coraz więcej już wiemy. Faza grupowa wchodzi w decydującą fazę.

Rajz.X White, KXN Academy, AEC GamingLLT E-sports. Te cztery formacje na ten moment są gotowe stanąć do ostatniej walki w swoich grupach. Pierwsze dwie zmierzą się o zwycięstwo w grupie A, AEC oraz LLT czekają na swoich rywali w grupie B (konkretnie kolejno w drabince wygranych oraz przegranych).

Coś mało tych drużyn prawda?

Racja. Tak jak napisałem wyżej, Grupa B nie ma jeszcze wypełnionych ostatnich miejsc w walce o wyjście do fazy pucharowej. Na swojego półfinałowego rywala w dolnej drabince grupy B czeka SoloHell. Tym będzie przegrany z pary NORDIS vs Trow Esports. Zwycięzca naturalnie zmierzy się w finale grupy z wcześniej wymienionym AEC.

Była grupa B, coś więcej o grupie A?

Tutaj sytuacja jest mniej skomplikowana. Wcześniej wymieniona para Rajz.X oraz KXN Academy staną na przeciw siebie w finale grupy A. Pary w walce o miejsce “lucky loosera” tejże grupy jeszcze nie znamy. Ciekawostką jest fakt, iż przy dobrych meczach i odrobinie szczęścia, obie drużyny Rajz.X mogą wyjść z tej grupy. Nikt nie będzie miał łatwego zadania, ale dla chcącego nic trudnego.

Czas rozstrzygnięć coraz bliżej. Wiemy już coraz więcej ale dalej jest wiele pytań. Odpowiedzi na nie powinniśmy otrzymać jak najszybciej

Źródło: Pyramid Cup


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.