Black Reality

Koniec 6 edycji Black Reality Fifa 18 Cup PC

Zakończyła się szósta edycja Black Reality Fifa 18 Cup PC.

 Szósta, a zarazem ostatnia edycja Fifa 18 Cup PC organizowana przez Black Reality, dobiegła końca. W finale rozgrywek zmierzyli się dwaj dotychczas najlepsi zawodnicy: Marek DanielR10 Cisek oraz BercikRM. Ostatecznie spotkanie padło łupem tego pierwszego, który pokonał swojego oponenta wynikiem 3:0 (7:2, 5:0, 4:3). Został on także MVP turnieju, zdobywając 54 bramki.

Jeżeli interesują was pozostałe wyniki meczów rozgrywanych w ramach turnieju, to zapraszamy do zapoznania się z drabinką zmagań.

Na fanpage’u Black Reality znajdziecie także dłuższe podsumowanie samego cyklu rozgrywek: Fifa 18 Cup PC oraz podziękowania dla osób, które od samego początku wspierały tę inicjatywę. Znajdziecie tam także potwierdzenie, że kolejne turnieje ruszą wraz z nadejściem Fify oznaczonej numerem “19”.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.