eyeagles e-sport

Kolejne wyniki Eyeagles E-sport w ESEA Open

Eyeagles E-sport z kolejnymi interesującymi wynikami w ESEA Open.

Eyeagles E-sport kontynuuje swoją przygodę ze zmaganiami w ESEA Open. Jak na razie osiągane przez zespół wyniki, mogą cieszyć zarząd organizacji.

Najpierw wygrana

W pierwszym z omawianych tutaj spotkań, przeciwnikiem polskiej formacji okazała się ekipa Jyderup Enigma. Mecz był rozgrywany na mapie Nuke i ostatecznie zakończył się na korzyść Orłów, które wygrały go wynikiem 16:10.

Tym razem przegrana

W drugim meczu rywalem okazała się drużyna n4meless. Niestety tym razem organizacja nie była w stanie wnieść się na wyżyny umiejętności, czego efektem był dość rozczarowujący wynik 10:16. Obecny bilans Eyeagles to 5 wygranych i 4 porażki.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.