panica gaming

Kolejne wyniki dywizji Simracing Panica.Gaming

Panica.Gaming z kolejnymi udanymi występami w wyścigach simracingowych.

Dywizja Simracing w Panica.Gaming notuje ostatnio kolejne dobre występy. Tym razem kierowcy Spanikowanych pokazali się podczas specjalnego wydarzenia oraz wyścigu na torze w Dubaju.

Wyścig długodystansowy  

8 marca Kamil ISR Śmieja oraz Arkadiusz WiseEye Otręba wzięli udział w Chequered Flag Endurance World Sport Car Chellenge. Wyścig trwający trzy godziny był rozgrywany na torze w Dubaju.

Prawie podium

Ostatecznie załoga Panica.Gaming dojechała na szóstej pozycji, startując z dziesiątego miejsca. W pewnym momencie w ich zasięgu było miejsce na podium, ale w wyniku kolizji z autem LMP2, spadli z czwartej na wspomnianą szóstą pozycję.

Udział w Sim Racing Mania Special Event

10 marca Kamil ISR Śmieja oraz Arkadiusz WiseEye Otręba wzięli udział w Sim Racing Mania Special Event, który ostatecznie zakończył się dla nich całkiem udanie.

Dobre pozycje

ISR uzyskał w kwalifikacjach drugie miejsce, które utrzymał w pierwszym wyścigu. Niestety drugiego już nie ukończył.

Inaczej miała się sytuacja z drugim kierowcą Paniki. WiseEye wywalczył w kwalifikacjach dziesiątą pozycję. W pierwszym wyścigu zajął drugie miejsce, natomiast w drugim trzecie.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.