panica gaming

Kolejne rezultaty od Panica.Gaming Simracing

Dywizja Simracing reprezentująca barwy Panica.Gaming ukończyła kolejne wyścigi.

Kierowcy reprezentujący barwy dywizji Simracing w Panica.Gaming przejechali kolejne okrążenia. Tym razem były to dwa wyścigi.

Wyniki Chili Simracing

W kwalifikacjach Arkadiusz WiseEye Otręba zajął 15 miejsce. Odrobinę lepiej poradził sobie jego kolega z dywizji – Mateusz Bańkowski, który uplasował się na 14 pozycji.

Podczas wyścigu rolę się odwróciły. W pierwszym i drugim to WiseEye pojechał nieznacznie lepiej, dzięki czemu zajął wyższą lokatę.

Wyniki poszczególnych wyścigów w ramach Chili Simracing:

  • Wyścig nr 1: Otręba – 10 miejsce, Bańkowski – pozycja 13
    Wyścig nr 2: Otręba – 13 pozycja, Bańkowski – 15 lokata

VRC.ONE Sprint series

W drugim wyścigu zobaczyliśmy nowych zawodników Paniki. W kwalifikacjach Berke Gabriel Bonacina zajął pozycję 8, natomiast Ertan Atik zanotował 5 lokatę.

Jeżeli chodzi o sam wyścig – bo w tym wypadku był organizowany tylko jeden, obaj kierowcy poprawili swoje pozycje. Bonacina ukończył rywalizację na miejscu trzecim, natomiast Atik zajął czwartą pozycję.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.