yns esports

Kolejne mecze YNS CUP #2 zakończone

Zakończyły się kolejne mecze rozgrywane w ramach drugiej edycji YNS CUP.

Turniej organizowany przez YNS Esports nadal trwa w najlepsze. Za nami kolejne mecze – tym razem w drugiej fazie rozgrywek, gdzie obowiązują już dwie standardowe drabinki pucharowe.

Zamieszanie w grupach

Wróćmy jednak na chwilę do rywalizacji w grupach, gdzie zapanowało małe zamieszanie. Wszystko przez VAC bany niektórych zawodników. Kilku z nich było podejrzanych o posiadanie na drugim koncie blokady za używanie niedozwolonych wspomagaczy. Administracja stanęła jednak na wysokości zadania i o opanowała pożar – dzięki czemu turniej jest dalej rozgrywany i nie ma żadnych opóźnień.

Nadchodzące spotkania, które odbędą się 7 czerwca: 

Pierwsza drabinka drugiej fazy rozgrywek

Druga Drabinka drugiej fazy rozgrywek

Źródło: YNS Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.