king projects

Kingprojects.pl zostaje partnerem Axide

Kingprojects.pl to pierwszy z naszych partnerów, który dodatkowo, będzie odpowiadał u nas za grafiki oraz funkcjonowanie naszej strony internetowej. 

Kingprojects.pl został pierwszym partnerem projektu Axide.pl. W ramach współpracy, osoby odpowiedzialne za KP, będą odpowiadały za naszą szatę graficzną oraz funkcjonowanie tego serwisu.

Więcej informacji

Czym jednak jest Kingprojects.pl? To Manufaktura graficzna, która jest prowadzona przez dwie osoby. Zajmuje się głównie tworzeniem: projektów graficznych, grafik, logotypów, banerów fb oraz yt, custom handmade’ów oraz modelów 3D. W wolnym czasie zarządzają także stronami internetowymi.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli jesteś zainteresowany ich ofertą, to zapraszamy na fanpage KP, gdzie uzyskacie więcej informacji na temat oferowanych produktów.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.