irbis esports

Kilka informacji o sytuacji w Irbis Esports

Irbis Esports zaprezentowało garść nowych informacji o dywizjach Silver oraz Gold, a także o zespole League of Legends

Irbis Esports na swoim fanpage’u podziękował za wszystkie otrzymane zgłoszenia do dywizji CS:GO Gold. Niestety, na chwilę obecną organizacja zdecydowała o całkowitym zamknięciu tej drużyny, co oznacza, że żadna rekrutacja do złotej formacji nie będzie prowadzona. Wyjątek mogą stanowić gotowe – pięcioosobowe zespoły, które grają w jednym składzie minimum dwa miesiące. Te mogą spróbować dostać się pod skrzydła Irbis Esports.

Silver w turnieju

Zespół Irbis Esports SIlver już 4 listopada weźmie udział w turnieju organizowanym przez GamersArena. Dla drużyny jest to ostateczny sprawdzian, który zdecyduje, czy zespół zostanie w organizacji na dłuższy okres czasu.

Dywizja League of Legends

Irbis Esports nadal posiada drużynę League of Legends. Skład się nie zmienił, a sam zespół trenuje przed nadchodzącymi turniejami.

Źródło: Irbis Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.