kdv gaming

KDV Gaming zagra na Cracow Game Days

Dywizja Rocket League weźmie udział w turnieju organizowanym w ramach Cracow Game Days.

Zespół Rocket League reprezentujący barwy KDV Gaming, pojawi się podczas dwóch turniejów, organizowanych w ramach wydarzenia Cracow Game Days. W zmaganiach wezmą udział dwaj zawodnicy dywizji RL: Grzegorz MrKret Nowacki oraz Patryk Ramzes Jasek.

Podczas samego eventu, 21 i 22 lipca odbędą się dwa turnieje Rocket League. W pierwszym do wygrania będą dwie pary słuchawek SteelSeries Arctis 5, natomiast w drugim: dwie myszy Rival 310.

Czy KDV stać na zwycięstwo w Krakowie? Wygrany niedawno Faceit Cup, na pewno jest dobrym prognostykiem, więc możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji.

Pełny skład KDV Gaming Rocket League:

  • Grzesiek MrKret Nowacki
  • Patryk Ramzes Jasek
  • Mateusz futron Futerko

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.