kdv gaming

KDV Gaming z rekrutacją do dywizji League of Legends

KDV Gaming rozpoczyna poszukiwania nowych graczy do dywizji League of Legends.

KDV Gaming ogłosiło na swoim fanpage’u rekrutację do nowej drużyny League of Legends. Aby stać się częścią organizacji KDV Gaming, wystarczy… Wysłać zgłoszenie. Oczywiście musi jeszcze zostać pozytywnie rozpatrzone.

Wymagania odnośnie kandydatów

Jakie są wymagania wobec kandydatów? Brak! A przynajmniej takowych oficjalnie nie podano. Jedyne czego oczekują właściciele KDV Gaming od zgłaszających się zawodników, to bycia zdolnym top lanerem! Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fanpage osoby odpowiedzialnej za rekrutację, którą jest: Maksymilian Max Szczepankiewicz.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.