kdv gaming

KDV Gaming z dywizją Tekkena

KDV Gaming zdecydowało się reaktywować dywizję Tekkena. Jej menedżerem został jeden z zawodników.

Niedawno informowaliśmy was o sukcesie zawodnika KDV Gaming, w słupskim turnieju Tekkena. Okazało się, że wygrana na tyle rozochociła zarząd organizacji, że ta zdecydowała się reaktywować zespół tej popularnej bijatyki.

Jej menedżerem, a zarazem pierwszym graczem, został nie kto inny jak Maciej dtr Zając. W kilku słowach na fanpage’u KDV opisał swoją nową rolę i przedstawił plany na przyszłość, dotyczące całej dywizji.

Będę zajmował się całą ekipą dywizji gry Tekken 7. Będę także występował w jej barwach jako menadżer i gracz. Jeżeli nadarzy się okazja, to dokonam wszelkich starań, by pomagać przy turniejach offline jak i online. Zajmuje się też rekrutacją ludzi do T7. W wolnym czasie pykam w w.w grę, a także celuje w Topkę sceny CS-a. Ogólnie od 2003 roku mam styczność z różnymi gatunkami z serii Counter Strike. W Tekkena zacząłem grać w 2005 – początkowo było to tylko hobby.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.