kdv gaming

KDV Gaming odpada z Rocket League Summer Cup #1

Dywizja Rocket League KDV Gaming zakończyła swój udział w Rocket League Summer Cup #1 na ćwierćfinale.

KDV Gaming brało niedawno udział w Rocket League Summer Cup #1. Podczas tych rozgrywek, dywizji RL udało się pokonać takie zespoły jak: KFC oraz Affinity Squad. W 1/4 turnieju drużyna KDV spotkała się z ekipą Predator56. Spotkanie ostatecznie wygrała druga z wymienionych ekip (2:1).

Zmagania w Rocket League Summer Cup były pierwszym poważniejszym sprawdzianem nowego składu KDV Gaming. Etap zgrywania się zawodników rządzi się własnymi prawami, jednak trzeba przyznać, że jak na początek, występ dywizji RL na pewno należy zaliczyć do udanych.

Zainteresowanych wynikami pozostałych meczów, zapraszamy do sprawdzenia drabinki turnieju.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.