kbn esports

KBN Pro League z mniejszą liczbą slotów

Liczba slotów w KBN Pro League została zmniejszona z 32 do 16.

KBN Esports – czyli organizator drugiej edycji KBN Pro League, zdecydował się na zmniejszenie liczby slotów w turnieju, z 32 do 16. Powodów podjęcia takiej, a nie innej decyzji, było kilka. Obecnie większość zespołów CS:GO jest na etapie kompletowania nowego składu. Pozostałe, które posiadają stabilny line-up, dość często decydowały się na wybór innego turnieju.  Problematyczny okazał się także brak czasu u zawodników, którzy byli zainteresowani udziałem w kolejnej edycji rozgrywek od KBN.

Informacja o zmianach

Ostatecznie organizacja zdecydowała się na zmniejszenie miejsc w turnieju. Wszystkie zespoły, które zapisały się do zmagań, zostały już poinformowane o zmianie. Drużyny mają czas na opłacenie wpisowego do 3 października. Grupy – wstępnie, mają być rozlosowane 4 października.

Źródło: KBN Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.