Dotychczasowa dywizja CS:GO poza KBN Esports
Dotychczasowy zespół CS:GO, występujący w KBN Esports, zdecydował się zakończyć współpracę z osami. Efektem tej decyzji było utworzenie przez graczy nowej organizacji o nazwie NexTReload Esports. Ostatnim meczem, w którym zespół będzie reprezentował barwy KBN będzie finał PCW Tournament przeciwko AKademySkills.
NexTReload Esports CS:GO:
- Kacper Sneaf Płotka
- Jan Sh1ne Zabrocki
- Patryk Piechu Pierzchalski
- Michał Majdanos Dyma
- Patryk Patr1k Gąsiorowski
- Patryk Mefju Lorenc (rezerwa)
Źródło: KBN Esports
Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.
Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.
Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.
Więcej o Redakcja Syclik
Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.
- WWW |
- Więcej postów(980)