kbn esports facebook

KBN Esports traci zawodnika oraz wygrywa pierwszy mecz w play-offach ARRMY Open

KBN Esports bez jednego zawodnika oraz z wygraną w play-offach ARRMY Open S2.

KBN Esports poinformował swoich fanów o zmianie w składzie dywizji CS:GO oraz wygranym spotkaniu w ramach play-offów ARRMY Open S2.

Kto odchodzi z KBN Esports?

Z dywizją CS:GO KBN Esports pożegnał się jeden gracz – a dokładniej: Jacek Jaco Laskowski. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u KBN, organizacja dziękuje zawodnikowi za czas spędzony w zespole i liczy na to, że jeszcze kiedyś ich drogi się zejdą.

Efektywna gra zapieczętowana awansem w play-offach?

W międzyczasie wspomniany zespół CS:GO występujący w barwach KBN Esports, rozpoczął przygodę z play-offami ARRMY Open S2. W 1/32 zawodnicy Szerszeni zmierzyli się z zespołem DoubleH.Pro Yellow.

Tym razem KBN Esports mogło w końcu cieszyć się z wygranej. Gracze KBN pokonali swoich przeciwników wynikiem 2:0 i awansowali do 1/16 turnieju, gdzie czeka na nich już zespół ISSAA ESSA.

Wynik spotkania KBN Esports w play-offach ARRMY Open S2:

  • KBN Esports 16:6 Doubleh.Pro Yellow (Nuke)
  • KBN Esports 16:8 Doubleh.Pro Yellow (Inferno)

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.