kbn esports facebook

KBN Esports prezentuje ostatnie wyniki dywizji CS:GO

KBN Esports z wynikami spotkań swojej dywizji CS:GO w trzech turniejach.

KBN Esports rozgrywa ostatnio dość dużo oficjalnych spotkań. O to najnowsza porcja ich wyników wprost z ARRMY, Flame League oraz ESEA Open #38.

Baraże nie poszły po myśli KBN Esports

Szerszenie rozegrały mecz w barażach do ARRMY Rising S2. Ich przeciwnikiem był zespół Husarion, który najpierw pokonał reprezentantów KBN na pierwszej mapie, a później dopełnił formalności na drugiej. W ten sposób, zawodnicy KBN Esports pożegnali się z tym turniejem.

Wynik spotkania KBN Esports w barażach do ARRMY Rising S2:

  • KBN Esports 2:16 Husarion (Inferno)
  • KBN Esports 10:16 Husarion (Overpass)

Dobre mecze w ESEA Open

KBN Esports rozegrał także dwa spotkania w ramach 38 sezonu ESEA Open. Pierwszy pojedynek zakończył się walkowerem na korzyść KBN.

Drugie starcie rozegrane zostało na mapie Nuke z Rosyjskim zespołem ClutchGaming-. Mimo prób stawiania oporu ze strony oponentów, Polacy zdołali wygrać ten mecz. Obecny bilans Szerszeni wynosi 9-4.

Wyniki spotkań KBN Esports w ESEA Open #38:

  • KBN Esports w/o Acurity6DK (Nuke)
  • KBN Esports 16:7 ClutchGaming- (Nuke)

Finał coraz bliżej

Ostatnim turniejem w którym formacja KBN Esports rozegrała mecz, był Flame League i ćwierćfinałowe starcie z New Age. Po wyrównanej walce i doprowadzeniu nawet do dogrywki na jednej z map, Szerszeniom ostatecznie udało się awansować do półfinału tych rozgrywek.

Wyniki ćwierćfinału KBN Esports we Flame League:

  • KBN Esports 16:11 New Age CS:GO (Nuke)
  • KBN Esports 19:15 New Age CS:GO (Ancient)

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.